معرفی و دانلود اینترنت دانلود منجر + کرک

اگر شما به دانلود کردن فابل ها  از اینترنت علاقه ی زیادی دارید من به شما یک نرم افزار معروف را پیشنهاد می کنم.این نرم افزار سرعت دانلود فایل ها را چند برابر می کند و در ضمن امکان دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود را از اینترنت  به شما می دهد… .

نام این نرم افزار Internet download manager یا به شکل اختصار IDM هست.این نرم افزار مفید با چند تکه کردن فایل ها سرعت دانلود را افزایش می دهد.
در ضمن قابلیت دانلود فیلم ها را در اینترنت به شما می دهد به طوری که هنگامی که شما دارید یک فیلم رادر اینترنت  می بینید در کنار  پنجره ی فیلم یک کادر ، نمایش داده می شود که امکان دانلود آن فیلم را به شما میدهد.
این نرم افزار مدیریت دانلود امکانات دیگری از جمله برنامه دادن برای دانلود هم دارد که به شما امکان می دهد مثلا  شب ها نرم افزار را تنظیم کنید تا به شکل خودکار یک دانلود را شروع بکند و سپس بعد از تمام شدن دانلود  کامپیوتر شما را خاموش بکند.
این نرم افزار یکی از اولین نرم افزار هایی است که نمایندگی رسمی برای خرید در ایران دارد.قیمت این نرم افزار 26000 هزار تومان می باشد.اما از آن جایی که فرهنگ خرید این نرم افزار در خون ما نیست (!) من یک کرک/پتچ دانلود منجر را اینجا قرار دادم تا شما بتوانید از این نرم افزار به شکل رایگان استفاده بکنید.البته اگر دوست داشتید که این نرم افزار را بخرید به اینجا بروید.

راهنمای Patch کردن 
ابتدا فایل پتچ را از حالت زیپ خارج بکنید.سپس فایل پتچ را در پوشه ای که اینترنت دانلود منجر را نصب کرده اید قرار دهید و آن را اجرا کنید.سپس کلید Patch را بزنید.

برای دانلود این نرم افزار اینجا را کلیک نمایید

برای دانلود کرک/پتچ اینجا را کلیک نمایید.

سایت رسمی


سایت رسمی نمایندگی اینترنت دانلود منجر در ایران

این نرم افزار در حالت معمولی 30 روز به شکل رایگان کار می کند.

اگر به هر مشکلی برخورد کردید با من تماس بگیرید.

**** قبل از نصب این نرم افزار حتما اینجا را بخوانید****

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *