با تبلیغات اینترنتی خدا حافظی کنید

افزونه ی AD BLOCK PLUSاینترنت بدون تبلیغ مثل یک شهر بدون سر و صدا ی آزار دهنده هست.پس چرا ما تبلیغات اینترنتی را از بین نبریم؟ اگر شما هم دوست دارید وقتی در اینترنت به این ور و آن ور می روید هیچ تبلیغی مزاحم وب گردیتان نشود چاره ی کار افزونه ی Ad Block Plus است.این افزونه ی بدرد بخور ، تمام تبلیغات اینترنتی را با غیر فعال کردنشان از صفحات اینترنت محو می کند.

شعار این افزونه “ تبلیغات مال دیروز بودند ” است.کافیست شما این افزونه ی کم حجم را بر روی مرورگرتان نصب کنید تا از شر بنر های چشمک زن و تبلیغات متنی خلاص شوید. همچنین شما می توانید تبلیغاتی را که حذف نشده اند را با افزودن به لیست سیاه این افزونه ، مسدود کنید.

به طور مثال من از تعدادی سایت معروف یک بار در حالت فعال بودن این افزونه و بار دیگر در حالت غیر فعال بودن آن عکس گرفتم.تصاویر را با هم مقایسه کنید تا واقعیت امر برایتان روشن شود!

 

سایت گوگل قبل و بعد از فعال سازی افزونه ADP
سایت گوگل قبل و بعد از فعال سازی افزونه ABP

 

سایت بلاگفا قبل و بعد از فعال سازی افزونه ADP
سایت بلاگفا قبل و بعد از فعال سازی افزونه ABP

 

سایت فور شیرد قبل و بعد از فعال سازی افزونه ADP
سایت فور شیرد قبل و بعد از فعال سازی افزونه ABP

 

همان طور که دیدید این افزونه به طور خودکار مانع از نمایش تبلیغات در فضای اینترنت می شود.

در ضمن از قلم نیاندازم که این افزونه جلوی پخش تبلیغات در فیس بوک را نیز می گیرد که برای فیس بوکی یک موهبت است.

افزونه ی ABP چگونه باعث کاهش مصرف ترافیک اینترنت و افزایش سرعت باز شدن صفحات اینترنتی می شود؟

بیشتر تبلیغات در اینترنت از نوع تصویری هستند. هر کدام از این تصاویر حجمی داردند که مرورگر شما برای نمایش آن ها تک تکشان را دانلود می کند.همین باعث مصرف ترافیک بیشتر و همچنین کند شدن سرعت باز شدن صفحات در اینترنت می شود.پس شما می توانید با نصب این افزونه بر روی مرورگرتان در ترافیک اینترنت و وقتتان نیز صرف جویی کنید.

دانلود و نصب:

این افزونه بر روی مرورگر های فایرفاکس ، گوگل کروم ، سی مانکی ، سانگ برد و همچنین بر روی تاندر برد قابل نصب است.برای نصب این افزونه کافیست به اینجا بروید.

همچنین برای دیدن تصاویری از محیط این برنامه می توانید به اینجا بروید.

 

پی نوشت:

این که ما بیاییم تبلیغات را از صفحات وب حذف کنیم در برخی موارد نامردیست چون بعضی از سایت ها و وبلاگ ها برای تامین هزینه ی خدماتی که به ما می دهند تبلیغات پخش کنند و این تنها راه برای بقا آن هاست.اما از طرف دیگر بعضی از سایت ها با نمایش تبلیغات چشمک زن و آزار دهنده برای خواننده مزاحمت ایجاد می کنند.پس هم این افزونه خوبی دارد و هم بدی.برای همین وبلاگ ها و وبسایت ها باید از روش های جدید و درست برای تبلیغات استفاده کنند.مثلا وبلاگ ها می توانند با دریافت مبلغی از شرکت ها ، مطلبی درباره ی خدمات آن ها بنویسند طوری که هم به نفع خواننده باشد (چون خواننده در صورت خواست شخصی مطلب را می خواند و همچنین با خدمات جدید آشنا می شود.) و هم به نفع وبلاگ نویس.به این نوع تبلیغ ها رپورتاژ می گویند.

 

1 دیدگاه برای «با تبلیغات اینترنتی خدا حافظی کنید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *