نرم افزار تبدیل فرمت flv به فرمت های دیگر

تبدیل فایل های فلش به فرمت های دیگراکثر ویدیو هایی که در اینترنت وجود دارند در فرمت flv یا همان فلش هستند.اگر افزونه ی فلش را نصب کرده باشید این فرمت به راحتی در مرورگرتان قابل اجرا شدن است اما هنگامی که ویدیوهای آنلاین را دانلود می کنیم اگر بخواهیم آن ها را در موبایل یا بقیه ی وسایل همراه تماشا کنیم با محدودیت مواجه می شویم.برای مثال گوشی های آیفون قابلیت پخش فلش را ندارند یا مثلا در گوشی های نوکیا در صورتی که نرم افزار پخش فایل های فلش را  نصب نکرده باشید نمی توان این گونه فایل ها را در آن ها تماشا کرد.

 

 

برای همین یکی از راه حل ها تبدیل این گونه فایل ها به فرمت های دیگر است.یکی از ابزار های مفید برای انجام این کار نرم افزار Free Flv Convertor است.این برنامه ی رایگان به شما اجازه می دهد فایل های فلش را به فرمت های دیگر همچون 3gp ، Mp4 و … (و بر عکس) تبدیل کنید.

یکی دیگر از مزیت های این نرم افزار قابلیت انتخاب میزان کیفیت ویدیوی تبدیل شده است که شما باید متناسب با توان پردازش وسیله ای که می خواهید با آن ویدیو را تماشا کنید این گزینه را مشخص کنید.

یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این نرم افزار قابلیت دانلود ویدیو های سایت های معروف مثل یوتیوب می باشد.برای این کار کافیست شما لینک صفحه ای که در آن ویدیو قرار دارد را به نرم افزار بدهید و آن را دانلود کنید.

 

تبدیل فرمت فلش به فرمت های دیگر

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی است.اگر با محیط فارسی راحت تر هستید می توانید پس از نصب این نرم افزار زبان فارسی را انتخاب کنید.

 

دانلود:

برای دانلود این نرم افزاز اینجا را کلیک کنید یا به اینجا بروید.( حجم 6 مگابایت )

 

در ضمن در همین رابطه می توانید این مطلب را هم بخوانید:

چگونه ویدیو هایی را که در اینترنت تماشا کردیم ذخیره کنیم؟

 

 

 

 

8 دیدگاه برای «نرم افزار تبدیل فرمت flv به فرمت های دیگر»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *