بازی هایی که برای مغزتان مفید هستند

Games for the Brainبازی هایی برای مغز نام سایتی است که مجموعه ای از بازی هایی را که برای مغز انسان می توانند مفید باشند را در خود جای داده است. این بازی های آنلاین می توانند مثلا باعث افزیش قدرت حافظه ی شما بشوند. در بین این بازی ها ساداکو ، مَستر مایند و از این دست بازی ها به چشم می خورند. در کل سایت جالب و سرگرم کننده ای است که در حین ایجاد سرگرمی برای وب گرد ها ، می تواند برای مغزشان نیز مفید باشد.

 

یکی از بازی های سرگرم کننده ی این سایت بازی ” صحنه ی جرم ” است. در این بازی شما باید در چند ثانیه چهره ی فردی که پشت ماشین نشسته است را به خاطر بسپارید و سپس آن شخص را از بین افراد دیگر شناسایی کنید.صحنه هایی از این بازی:

 

بازی صحنه جرم

 

 

بازی صحنه جرم

 

همچنین سایت دیگری در این زمینه وجود دارد که بازی های فلش جذاب و سرگرم کننده ای را دارد. یکی از بازی های زیبای این سایت بازی “قطرات باران” است. این بازی مخصوصا برای بچه های کم سن سال مفید می باشد. در این بازی تعدادی حباب به سمت پایین حرکت می کنند و شما باید جواب مسئله ی ریاضی داخل آن ها را فورا بدهید وگرنه می ترکند (مثلا 6-24 ). این بازی آن قدر ها هم که فکر می کنید آسان نیست امتحان کنید!

بازی قطرات باران

آدرس سایت اول

آدرس سایت دوم

1 دیدگاه برای «بازی هایی که برای مغزتان مفید هستند»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *