فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ به روز شد

فروشگاه نرم افزار سامسونگسامسونگ همواره سعی می کند با به روز رسانی و ایجاد ویژگی ها و قابلیت های جدید بر روی سرویس های خود از رقیبان خود عقب نماند . هفته ی پیش هم سامسونگ برای بهتر کردن سرویس فروشگاه اپلیکیشن خود که Samsung Apps نام دارد دست به بروزرسانی آن زد. این نسخه ی جدید Samsung Apps بر روی گوشی های Wave سامسونگ با سیستم عامل Bada 2.0 و تا آخر سال جاری با گوشی‌های گلکسی سامسونگ کار خواهد کرد.

 
 

نسخه‌ی جدید این فروشگاه از لحاظ محیط کاربری ، قابلیت‌های پرداخت و سرویس پیشنهاد نرم افزار به کاربران تغییراتی کرده است. همچنین سامسونگ 30 اپلیکیشن جدید – از جمله Fruit Ninja ، Plants vs. Zombies  – را به شکل رایگان در این فروشگاه اضافه کرده است.

 

فروشگاه نرم افزار سامسونگ

هم اکنون این فروشگاه حدود 40.000 اپلیکیشن دارد. نسخه ی جدید آن نیز با قابلیت‌های جدید اضافه شده تجربه‌ی کاربر را بهبود خواهد داد. ویژگی‌های اضافه شده عبارت اند از:

رابط کاربری جدید : صفحه های Smart و My page در این رابط کاربری جدید ادغام شده اند. در کل پوسته‌ی جدید کار با فروشگاه را ساده تر می‌کند.

دو قابلیت جدید به نام هایTry’n Play” و “Rent’n Play” : این دو قابلیت جدید به کاربر اجازه می‌دهد قبل از خرید کامل یک اپلیکیشن آن را امتحان کند و یا برای مدت محدودی از آن‌ها استفاده کند.

قابلیت Smart : این ویژگی به شکل خودکار اپلیکیشن هایی را بر اساس کارکرد کاربر و علاقه‌ مندی‌های او پیشنهاد می‌کند.

لیست علاقه مندی‌ها در این لیست کاربر اپلیکیشن‌های مورد علاقه ی خود را انتخاب و دور هم جمع می‌کند تا در فرصت مناسب آن‌ها را امتحان و یا خریداری کند.

درباره Samsung apps:

فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ – Samsung apps – از سال 2009 برای رقالت با App store اپل راه اندازی و تا کنون 40.000 اپلیکیشن را در خود جای داده است. این فروشگاه در 121 کشور از جمله ایران موجود می‌باشد. کاربران گوشی های سامسونگ می‌توانند با مراجعه به این اپلیکیشن در گوشی های خود نرم افزار‌های سازگار با موبایل خود را دانلود و نصب کنند.

پیشرفت داده شده

1 دیدگاه برای «فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ به روز شد»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *