۶ منبع برای دانلود کاعذ دیواری گوشی های موبایل

6 منبع برای دانلود وال پیپر موبایلتغییر دادن مداوم تصویر پس زمینه گوشی موبایل باعث تنوع و جلوگیری از خستگی و تکرار می شود. اما پیدا کردن تصاویری مناسب اندازه ی صفحه ی گوشی موبایل نیز کار چنان ساده ای نیست. برای همین از آن جایی که اینترنت راه حل بسیاری از مشکلات است ، تعدادی سایت مناسب برای این کار نیز در اینترنت وجود دارد که تصاویری را بسته به اندازه ی نمایشگر موبایل در اختیار کاربران قرار می دهند. در بین این سایت های مختلف به معرفی 6 عدد از این سایت ها می پردازیم.

Interfacelift

این سایت یکی از جامع ترین سایت ها در زمینه ی کاعذ دیواری (وال پیپر) برای انواع و اقسام پلتفرم ها چه کامپیوتر و چه موبایل و یا تبلت ها است. برای انتخاب اندازه ی صفحه ی وسیله ی مورد نظرتان باید نوار کرکره ای زیر هر تصویر را باز کرده و وسیله ی خود را انتخاب کنید. اگر گوشی موبایل شما در بین گزینه های موجود نبود باید با توجه به ابعاد و رزولوشن نمایشگر آن یکی از گزینه های مناسب را انتخاب کنید.

دانلود بک گراند و وال پیپر

Zedge

zedge یکی از معروف ترین سایت ها در زمینه دانلود اپلیکیشن ، زنگ ، پس زمینه و … برای گوشی های موبایل است. برای دانلود کاعذ دیواری ابتدا مدل گوشی خود را در قسمت بالای سایت انتخاب کنید و سپس وال پیپیر مورد علاقیتان را دنلود کنید.

 

دانلود وال پیپر برای گوشی موبایل

Mobile9

این سایت نیز مانند سایت قبلی است. برای دانلود وال پیپر مناسب با گوشیتان باید ابتدا مدل آن را انتخاب کنید.

دانلود وال پیپر

CellMind

دانولد وال پیپر برای گوشی موبایل

DeviantArt

این سایت منبع غنی از تصاویر و آثار هنری مختلف است. پیدا کردن وال پیپر مناسب با اندازه ی صفحه ی موبایل در این سایت کمی مشکل است اما به زحمت اش می ارزد.

 

دانلود وال پیپر برای گوشی های موبایل

 

Digital Blasphemy

دانلود وال پیپر برای گوشی های موبایل

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *