کانال نشنال جئوگرافیک فارسی به روی آنتن رفت

نشنال جئوگرافیکیکی از خبر های خوش این هفته شروع به کار شبکه ی نشنال جئوگرافیک فارسی بود. این شبکه ی تلیویزیونی معروف که به خیلی از زبان های دنیا برنامه پخش می کند از روز یک شنبه کانال فارسی اش به راه افتاد. حالا افراد فارسی زبان به راحتی می توانند مستند های علمی بسیار زیبای این شبکه را با دوبله ی فارسی تماشا کنند.

این کانال بر روی ماهواره یوتلست قابل دریافت است. برای اطلاعات بیشتر به سایت فارسی این شبکه بروید.

درباره نشنال جئوگرافیک:

نشنال جئوگرافیک یا جغرافیای ملی نام یک انجمن است که در سال 1888 شروع به فعالیت کرد. این انجمن پس از 6 ماه مجله ی خود را با همین نام منتشر کرد. امروزه این مجله یکی از معتبر ترین مجلات دنیاست. بعد ها نشنال جئوگرافیک کار مستند سازی حیات وحش را شروع کرد…(در این باره بیشتر بخوانید).

 

**این پست تنها جهت اطلاع رسانی است. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت نشنال جئوگرافیک بروید.

 

7 دیدگاه برای «کانال نشنال جئوگرافیک فارسی به روی آنتن رفت»

  1. با سلام
    نمی دانم از کدام روز شنبه شبکه تلویزیونی نشنل جبوگرافیک کار خود را آغاز کرده پس جرا تا حالا ما نمی توانیم آن را دریافت کنیم

  2. با سلام و درود فراوان بر شما ایرانیان میهن دوست که در راه اعتلای علم و دانش و معرفت بشری گام بر میدارید من به سهم خود واقعا از شبکه فوق العاده شما سپاسگزارم و امیدوارم روی ماهواره های بیشتری قابل دریافت باشد
    بی تردید همه ایرانیان باید در سراسر دنیا همگام شویم تا بتوانیم در پیشرفت ایران عزیز و خدمات بشر دوستانه گام بر داریم
    پیشنهاد :من دبیر فیزیک هستم و تمایل دارم برنامه های مفید قبلی را تهیه کنم . ((برای استفاده در خانه فیزیک همدان)) لطفا امکان این امر را فراهم نمایید و راهنمایی بفرمایید .
    خدا نگهدار تان باد  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *