سایت‌هایی که فکر شما را می خوانند!

آکیناتوردر بیشتر کار ها انسان ها از کامپیوتر ها سر هستند اما درست است که کامپیوتر ها موجودات خِنگی هستند و به سختی انجام دادن  یک کار را به آن ها می توان فهماند اما وقتی کاری را یاد بگیرند دیگر هیچ انسانی به پای آن ها نمی رسد(مثل بازی شطرنج). حالا این چه ربطی به این مطلب دارد؟ خوب در این جا می خواهم دو سایت را به شما معرفی کنم که می توانند در جایگاه پرسش گر در بازی بیست سوالی قرار بگیرند و با پرسیدن سوالاتی از شما چیزی ;i  در فکرتان انتخاب کرده اید را حدس بزنند (حتی از یک انسان هم  بهتر.)

 

 

 

 

en.akinator.com

آکیناتورهنگامی که وارد سایت آکیناتور می شوید از شما می خواهد یک شخصیت را در ذهنتان انتخاب کنید سپس شخصیت این سایت که همان آکیناتور نام دارد با پرسیدن چند سوال آن را حدس می زند. این سایت شخصیت های ابرانی را هم  می تواند حدس بزند.

اپلیکیشن موبایل آکیناتور برای گوشی های اندروید ِ آیفون و ویندوز فون موجود است.

 

 

 

 

 

20q.net

بیست سوالیاسم این سایت از همان بیست سوالی می آید. این سایت نیز می تواند فکر شما را بخواند. فرقی که این سایت با سایت قبلی دارد در نوع سوال پرسیدن اش است و اینکه شما می توانید زبانتان را از بین زبان هایی که این سایت پوشش می دهد انتخاب کنید(فارسی را پوشش نمی دهد ): ). این بازی به شکل اسب بازی سخت افزاری هم عرضه می شود که به شکل یک توپ است.

 

 

 

اگر شما هم بازی مشابهی را در این زمینه  سراغ دارید در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

1 دیدگاه برای «سایت‌هایی که فکر شما را می خوانند!»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *